Zavolajte nám: +421 908 733 659

5 izb. Rod.Dom 240m², Chotín, 135 000 €, pozemok 20 árov

Športová 370, Chotín

Prehľad

Rozhloha: 240m²
Spálne: 2
Kúpelne: 1
Garáže: 1

Informácie

5 izb. Rod.Dom 240m², Chotín, 135 000 €, pozemok 20 árov

Socha Reality ponúka na predaj Dvoj-podlažný Rodinný Dom v obci Chotín, 240 m² na zastavanej ploche 120 m², s pozemkom 2000 m². Len okolo 11 km do centra Komárna.

KONTAKT na makléra SochaReality:
Peter Socha
Mobil: 0908 733 659
email:
socha@sochareality.sk

Tento pekný 5-izbový rodinný dom sa nachádza v tichej ulici v obci Chotín, neďaleko Komárna. Dom bol postavený z Ytongu tvárnice v roku 1990, je udržiavaný. Dom sa nachádza na Športovej ulici blízko potravín a športového ihriska. Z obce je dostupnosť SAD autobusom alebo vlakom Ragiojet do BA.

Do domu vchádzame s ulice hlavnou bránou s diaľkovým el. otváraním. Vchádzame do vnútorného dvoru s okrasnou záhradkou. Parkovanie je možné vo dvore alebo v garáži priamo v dome. Do domu sa vchádza predným hlavným schodišťom, až na horné poschodie. V súčasnosti ale využívajú zadný vchod cez terasu. Tým vchádzame do vstupnej haly spojenej spolu s kuchyňou, jedálňou a veľkou obývačkou. Tá slúži ako ústredný bod celého domu. Ideálna na rodinné návštevy. Nachádza sa tu veľký krb, ktorým je možné vykúriť celý dom, ale aj spríjemňuje dlhé zimné večery. Na spodnom poschodí je aj samostatné wc.

Schodiskom vchádzame na horné poschodie kde je ústredným bodom obývačka. S nej sa vchádza do detskej izby, kúpeľne s wc aj oboch spálni, rovnako ako aj na prednú terasu s balkónom do ulice.

K domu prináleží aj nádherný parčík – záhrada o celkovej výmere 20 árov. O záhradu je pečované s láskou, preto to je nabitá pozitívnou energiou. Ak máte deti, stačí ich ráno vypustiť na záhradu a večer odniesť do postele. Zaručený stopercentný spánok na celú noc.

Dom je v osobnom vlastníctve. V súčasnosti sa využíva ako celoročné bývanie 3 člennej rodiny.

Rád Vás osobne nehnuteľnosťou prevediem.

Celková cena  5 izb. domu je: 135 000 € vrátane kompletného servisu RK pri predaji nehnuteľnosti, prepisu na katastri a právnych služieb vrátane tlmočníka pre Maďarských občanov.


Pre klientov, ktorí kupujú nehnuteľnosť prostredníctvom HYPOTEKÁRNEHO úveru cez SochaReality UHRADÍME správny poplatok vo výške 66,- Eur pri podaní záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.
-Kompletný poradenský servis
-vypracovanie dokladov pre katastrálny úrad a banky
-zabezpečenie podkladov pre znalecký posudok, zabezpečenie znalca
-Bezplatne zabezpečujeme financovanie hypotekárnym úverom
, už od 1,19% a zvýhodnené poistenie nehnuteľnosti
s výhodnými podmienkami
-katastrálny správny poplatok
-notárske poplatky

Viac nehnuteľnosti nájdete v aktuálnej ponuke na www.sochareality.sk

 

Lokácia

Športová 370, Chotín

Mapa

Videá

Vyhľadajte si nehnuteľnosť

Kontaktovať makléra

Nastali chyby vo Vašej požiadavke: