Zavolajte nám: +421 908 733 659

Apartmán Egypt 109 m2, Hurghada = 63 990 €. Len 250 m od pláže. EXKLUZÍVNE

Prehľad

Rozhloha: 109m²
Spálne: 2
Kúpelne: 1

Informácie

TU KLIKNITE pre lokalizáciuKompletne zariadený apartmán – Hurgada

Apartmán Egypt 109 m2, Hurghada = 63 990 €. Len 250 m od pláže. EXKLUZÍVNE

KONTAKT na makléra SochaReality
Peter Socha
Mobil: 0908 733 659
email: socha@sochareality.sk

Máte už dosť zimy, no neradi chodíte do hotelov? Mám pre Vás exkluzívne ideálne riešenie. Kúpte si vlastný apartmán na pobreží Červeného mora v Hurgade. Apartmán je kompletne zariadený a je ihneď k dispozícii. Ročné nájomné 760 € majiteľ uhradil na rok 2015 = bonus! V tejto cene sú zahrnuté energie + voda + strážna služba a upratovanie objektu. V rámci rezortu apartmánov je k dispozícii trojbazén s barom + hotelové reštaurácie a spoločenské priestory. Do objektu sa dostanete len na pozvánku majiteľa, alebo len ak ste majiteľ. Apartmán sa nachádza na 1 podlaží s výhľadom do vnútorného dvora na bazény. Najbližšia verejná pláž sa nachádza 250 m od apartmánu. Do centra Hurgady je možné sa dostať vlastným autom (od 1000 €) alebo autobusom (0,3 € lístok) za 15 min.

Život je tu ako sen. Priemerný mesačný zárobok je 100 €. Preto i ceny sú tu ako v rozprávke. Benzín 1L = 0,30 €! Susedia sú väčšinou Nemci – Rakušáci a Škandinávci.

Klient má v osobnom vlastníctve tento apartmán a ďalší na pláži oproti. Z rodinných dôvodov sa rozhodol tento predať. V cene 63 990 € sú zahrnuté kompletné náklady vrátane prepisu vlastníctva na katastri v Káhire. Predávajúci sa zaväzuje osobne zastrešiť prepis apartmánu na nového majiteľa. Nakoľko 8 mesiacov z roka tu žije.

Komunikácie je možná v Ruštine – nemčine – angličtine. Alebo prostredníctvom tlmočníka (v rámci rezortu = delegát), ktorý je po celý rok k dispozícii pre Slovenských a Českých turistov.

 

Rezort poskytuje celoročnú starostlivosť o apartmán v čase Vašej neprítomnosti (strážna služba + upratovanie). No je možné apartmán počas Vašej neprítomnosti poskytnúť na prenájom pre turistov. Čo zabezpečí celoročný príjem, keď ste doma na Slovensku. V tom čase sa o prenájom stará služba (delegátka + chyžná).

 

Vybavenosť apartmánu:

Apartmán sa predáva kompletne zariadený: TV + skrine, manželská posteľ v spálni a 2 postele v druhej izbe. V kuchyni je zabudovaná chladnička, el. rúra, el. varná doska + práčka + mikrovlnka a chladnička. Byt je klimatizovaný.

 

Stav domu:

Novostavba s vlastnou strážnou službou. Pre majiteľov sú k dispozícii 3 bazény, bary, reštaurácie a spoločenské miestnosti (herne).

Dom je napojený na vodovod, kanalizáciu a internet.

Osobné vlastníctvo

Rád Vás osobne nehnuteľnosťou prevediem.

KONTAKT na makléra SochaReality
Peter Socha
Mobil: 0908 733 659
email: socha@sochareality.sk

Mapa

Vyhľadajte si nehnuteľnosť

Kontaktovať makléra

Nastali chyby vo Vašej požiadavke: