Zavolajte nám: +421 908 733 659

PREDANÉ = Exkluzívne veľký 4+1 izb. Byt s garážou 83,4 m2 Sekule: 80 000 €

Prehľad

Rozhloha: 83m²
Spálne: 3
Kúpelne: 1
Garáže: 1

Informácie

Exkluzívne veľký 4+1 izb. Byt s garážou 83,4 m2 Sekule: 78 000 €

KONTAKT na makléra SochaReality 
Peter Socha
Mobil: 0908 733 659
email:
socha@sochareality.sk

Ponúkam slnečný 3+1 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii. Byt sa nachádza na 2. poschodí. v 2 poschodovom bytovom dome. Na poschodí sú 3 byty. Bytový dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou vrátane novej zateplenej strechy. Na tento rok je plánované zateplenie bytovky = nová fasáda. Bytový dom má vlastné súkromné parkovisko a k bytu patrí aj vlastná garáž a pivnica.

Samotná podlahová plocha bytu je: 83,43 m2 + 13,75 m2 garáž. V byte sú 3 izby/spálne nepriechodné, veľká priechodná obývačka (možné tiež uzavrieť dverami) a samostatná kuchyňa. Kúpou voľný ihneď, bez tiarch.

Opis bytu:

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Všetko v byte je nové vrátane radiátorov, kotla na kúrenie a aj bojlera. Rovnako kompletnou rekonštrukciou prešla aj garáž kde sa ešte betónuje nová príjazdová cesta.

Výhodou tohto bytu je jeho rozloha a šikovne rozmiestnené izieb. Reálne byt ponúka samostatnú kuchyňu + 4 samostatné izby s toho sú 3 spálne (balkón) a veľká obývačka. Ktorú je tiež možné uzavrieť ako samostatnú nepriechodnú izbu.

Bytový dom sa nachádza v obci Sekule v susedstve základnej školy. Do domu sa vchádza cez vnútorný súkromný pozemok/parkovisko hlavným vchodom. Byt sa nachádza na druhom poschodí. Do bytu vchádzame cez nové bezpečnostné dvere do vstupnej haly. Hneď vpravo sa nachádza samostatné WC s umývadlom. Chodbou pokračujeme vpravo, kde je samostatná kuchyňa s technickou miestnosťou/špajza. Ak radi varíte, tak určite oceníte oddelenú kuchyňu od obytnej časti bytu. Vstupnou halou vchádzame do obývacej priechodnej izby s výhľadom do ulice. Naproti obývačke je spálňa s balkónom a výhľadom na okolité kopce a les. Byt má po ľavej ruke 2 spálne do dvora a po pravej ruke obývačku a spálňu. Na konci chodby sa nachádza veľká kúpeľňa s prípravou na sprchový kút/rohovú vaňu a vývodmi na práčku. Celý byt je koncipovaný podľa moderného trendu.

Občianska vybavenosť obce Sekule je vynikajúca. V obci sa nachádza škola, škôlka, detské ihriská, futbalový štadión a kúsok za obcou sú piesočné jazerá. Ktoré sú v lete ponúkajú krásne kúpanie v prírode s kompletným občianskym vybavení. Z obce je autobusové a vlakové spojenie do Malaciek, Bratislavy a širokého okolia. Rovnako s obce premáva firemný autobus VW. Vlastným autom je výhodné diaľničné spojenie na BRNO – MALACKY – BRATISLAVU alebo kompou na VIEDEŇ.

V prípade kúpy cez SochaReality môžete získať hypotéku, už od 1,19% a zvýhodnené poistenie nehnuteľnosti, až do 30%. Rovnako získate zľavu na výrobu nábytku na mieru a stavebných prác s 5 ročnou zárukou SochaStavby.

Osobné vlastníctvo

KONTAKT na makléra SochaReality 
Peter Socha
Mobil: 0908 733 659
email:
socha@sochareality.sk

 

Celková cena  4+1 izb. bytu je 80 000 € vrátane kompletného servisu RK pri predaji nehnuteľnosti, prepisu na katastri a právnych služieb.


Pre klientov, ktorí kupujú nehnuteľnosť prostredníctvom HYPOTEKÁRNEHO úveru cez SochaReality UHRADÍME správny poplatok vo výške 66,- Eur pri podaní záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.
-Kompletný poradenský servis
-vypracovanie dokladov pre katastrálny úrad a banky
-zabezpečenie podkladov pre znalecký posudok, zabezpečenie znalca
-Bezplatne zabezpečujeme financovanie hypotekárnym úverom
, už od 1,19% a zvýhodnené poistenie nehnuteľnosti
s výhodnými podmienkami
-katastrálny správny poplatok
-notárske poplatky

Viac nehnuteľnosti nájdete v aktuálnej ponuke na www.sochareality.sk

Mapa

Videá

Vyhľadajte si nehnuteľnosť

Kontaktovať makléra

Nastali chyby vo Vašej požiadavke:

Súvisiace nehnuteľnosti

PREDANÉ = Rodinný 3 izb. dom s lesom a lúkami kúsok od lyžiarskych vlekov, Obec Látky = 43 000 €

Rodinný 3 izb. dom s lesom a lúkami kúsok od lyžiarskych vlekov, Obec Látky = 43 000 €   Plocha pozemku domu: 590 m2 Plocha pozemku s brezovým lesom: 10 701 m2 Spoločná plocha 2 pozemkov lúk pri lyžiarskom vleku: 13 155 m2   KONTAKT na makléra SochaReality:  Peter Socha Mobil:[…]

€43 000

PREDANÉ: Veľký stavebný pozemok 1401,16 m2 kúsok od rybníka, Obec Záhorská Ves = 45 500 €

Veľký stavebný pozemok 1401,16 m2 kúsok od rybníka, Obec Záhorská Ves = 45 500 € Cena za m2 = 32,47 €   KONTAKT na makléra SochaReality:  Peter Socha Mobil: 0908 733 659 email: socha@sochareality.sk   Rozmery pozemku: 49,33 m (šírka) x 28,40 (dĺžka) Rozmery pozemku prístupovej komunikácie: 140 m2 (príjazdová súkromná cesta) +[…]

€45 500