Zavolajte nám: +421 908 733 659

Investičný stavebný pozemok 9519 m2 kúsok v tichej časti Ružinova, BA = Domové role

Domové role, Bratislava

Prehľad

Rozhloha: 9519m²

Informácie

Investičný stavebný pozemok 9519 m2 kúsok v tichej časti Ružinova, BA = Domové role

Cena za m2 = 165 €

Šírka pozemku = 63,5 m

Dĺžka pozemku = 150 m

 

KONTAKT na makléra SochaReality: 
Peter Socha
Mobil: 0908 733 659
email:
socha@sochareality.sk

 

Investičný pozemok určený v územnom pláne mesta Bratislava ako budúca obytná a biznis zóna. Určená na výstavbu rodinných domov, bytových domov a obchodných centier.

70% pozemku sa nachádza v intraviláne a zvyšných 30% v extraviláne, no územný plán mesta to upravuje s povolením na výstavbu bytových domov, polyfunkčných budov a rodinných domov. Inžinierske siete sa nachádzajú v príjazdovej asfaltovej komunikácii.

V prípade reálne záujmu viem poskytnúť kompletnú dokumentáciu vrátane inžinierskych sietí a celého projektu.

Ponúkam na predaj veľký budúci stavebný pozemok ktorý je na spojnici medzi centrom Ružinova a novou zónou Nový Ružinov, ktorý sa momentálne začal realizovať výstavbou prvých 4 bytových domov. Takto má zástavba pokračovať aj smerom daných pozemkov. V prípade zakúpenia daného pozemku získavate investíciu ktorá iba bude znásobovať svoju cenu.

 

SochaStavby

Moje služby predajom pozemku nekončia, viem Vám poskytnúť komplexné služby od vybavenia stavebný povolení. Až po samotné postavenie rodinného alebo bytového domu na kľúč vrátane výroby nábytku. Nemusíte sa stresovať, stačí si sadnúť a vybrať dom aký sa Vám bude páčiť. Materiál a typ stavby nerozhoduje. Dom Vám postavíme podľa Vašich predstáv a za rozumnú cenu v priebehu 2 – 3 mesiacov.

 

Osobné vlastníctvo

Rád Vás osobne nehnuteľnosťou prevediem.

Celková cena  stavebného pozemku je 1 570 635 € vrátane kompletného servisu RK pri predaji nehnuteľnosti, prepisu na katastri a právnych služieb.

 

Pre klientov, ktorí kupujú nehnuteľnosť prostredníctvom HYPOTEKÁRNEHO úveru cez SochaReality UHRADÍME správny poplatok vo výške 66,- Eur pri podaní záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.
-Kompletný poradenský servis
-vypracovanie dokladov pre katastrálny úrad a banky
-zabezpečenie podkladov pre znalecký posudok, zabezpečenie znalca
-Bezplatne zabezpečujeme financovanie hypotekárnym úverom, už od 1,19% a zvýhodnené poistenie nehnuteľnosti
s výhodnými podmienkami
-katastrálny správny poplatok
-notárske poplatky

Viac nehnuteľnosti nájdete v aktuálnej ponuke na www.sochareality.sk

Lokácia

Domové role, Bratislava

Mapa

Vyhľadajte si nehnuteľnosť

Kontaktovať makléra

Nastali chyby vo Vašej požiadavke:

Súvisiace nehnuteľnosti

Celoročne obývateľná chata + záhrada, Agátová – Dúbravka: 140 000 €

Celoročne obývateľná chata + záhrada, Agátová – Dúbravka: 140 000 € Plocha pozemku = 193 m2 Plocha domčeka = 59 m2 + terasa   KONTAKT na makléra SochaReality  Peter Socha Mobil: 0908 733 659 email: socha@sochareality.sk   Ponúkam na predaj útulnú záhradnú chatu spolu zo záhradou na konci Dúbravky. Pozemok sa[…]

€140 000

Luxusné rodinné alebo firemné sídlo v srdci Devína s veľkým uzavretým pozemkom

Luxusné rodinné alebo firemné sídlo v srdci Devína s veľkým uzavretým pozemkom KONTAKT na makléra SochaReality:  Peter Socha Mobil: 0908 733 659 email: socha@sochareality.sk Ak hľadáte pre Vašu firmu luxusné reprezentačné priestory no odmietate sa tlačiť v preplnenom centre mesta, kde nie ani kde zaparkovať. Ponúkam Vám jedinečnú možnosť vlastniť toto veľké sídlo,[…]

€3 000 000