Zavolajte nám: +421 908 733 659

PREDANÉ = Luxusný Rodinný dom 5 + 1 izb. Fraňa Kráľa 1, Senec

Fraňa Kráľa 1, Senec

Prehľad

Rozhloha: 225m²
Spálne: 4
Kúpelne: 3
Garáže: 1

Informácie

Luxusný Rodinný dom 5 + 1 izb. Fraňa Kráľa 1, Senec 

Táto cena je výsledná vrátane provízie RK.

 

KONTAKT na makléra SochaReality 
Peter Socha
Mobil: 0908 733 659
email:
socha@sochareality.sk

 

Úžitková plocha  225 m²

Zastavaná plocha 128 m²

Pivnica  25 m²

Pozemok 812 m²

 

Ponúkam slnečný 5+1 izbový luxusný rodinný dom, ktorý sa nachádza poblíž centra Senca v tichej oblasti. Táto ulica ponúka kľud a ticho. No je iba na skok od pešej zóny v centre mesta. Dom sa predáva vo výbornom stave, nakoľko je neustále udržiavaný. No je využívaný iba občasne niekoľko krát do roka, nakoľko majitelia majú rodinné sídlo v inej časti SR. Dom sa predáva čiastočne zariadený aj s vonkajšou vírivkou ktorá je plne funkčná. Je k dispozícii ihneď na bývanie.

Záhrada a celé okolie domu je zavlažovaná automatickým polievacím systémom. Čo uľahčí život v údržbe trávnika. Samotná záhrada je štýlovo udržiavaná, aby mal človek príjemný pocit s pobytu na záhrade. V zadnej časti záhrady sa nachádza veľký altánok so samostatným vchodom s ulice. Je tu i veľká vonkajšia vírivka s tepelným ohrevom, ktorá je počas celého roka plne funkčná. To umožňuje príjemné posedenie na záhrade s rodinou a priateľmi počas rodinných piknikov.

Rodinný dom patrí solventnému majiteľovi, ktorý si ho dal postaviť podľa svojich predstáv. Preto sa tu nešetrilo na materiáloch a ani na technológiách. Dom ponúka LUXUS (všetko, čo by ste od domu chceli a ešte i viac). Preto je zbytočné opisovať všetky vychytávky. Treba sa prísť pozrieť a predstaviť si ako v ňom bývate.

Do domu vchádzame s ulice samostatnou bránou pre autá a bránkou pre peších. Je možné vojsť cez garáž alebo hlavným vchodom ktorým sa dostávame do vstupnej chodbičky. Po ľavej ruke je štýlovo zariadená kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Naproti nej je vchod do garáže. Vstupná chodba je dverami oddelená od centrálnej časti domu. Tu sa nachádza priestranná hala/obývacia izba s presklením na záhradu. Je tu osadený veľký krb ktorý slúži na kúrenie, no hlavne vytvára príjemnú atmosféru počas dlhých zimných večerov. Po ľavej strane vstupujeme do jedálne prepojenej s luxusne zariadenou kuchyňou a menšou oddychovou miestnosťou na posedenie pri kávičke a cigaretke na 2 ťahy.

Po pravej strane domu vchádzame ku schodisku ktoré vedie nadol do priestrannej pivnice, ktorá skôr ale pripomína priestory menšieho fitnes centra so zabudovanými šatníkmi, vínotékou a oddelenou kotolňou.

Naproti schodisku je samostatná izba v súčasnej dobe zariadená ako malá obývacia izba s vlastným vchodom na terasu záhrady. Ideálna ako hosťovská izba pre návštevy alebo svokru.

Schodiskom nahor vchádzame do veľkej otvorenej haly s balkónom nad spodný obývak. Tieto rozmery umožňujú ju využívať ako detský kútik alebo malé fitnes centrum. Naproti schodom sa nachádzajú 2 spálne so zabudovanými šatníkmi. Ľavá spálňa má vlastnú kúpeľňu spolu s WC a sprchovým kútom. V zadnej časti haly sa nachádza veľká kúpeľňa so zabudovanou luxusnou rohovou vaňou a WC. Naproti kúpeľni je najväčšia rodičovská spálňa so zabudovaným šatníkom a veľkým balkónom s výhľadom do ulice a záhrady.

Stav domu:

Rodinný dom je postavený s kvalitnej tehly + je zateplený. Samotný dom je podpivničený kde sa nachádza veľká technická miestnosť s kotolňou a malou vínotékou. Na úrovni domu je veľká garáž pre 2 vozidlá ktorá je vykúrená s automatickou bránou na diaľkové ovládanie. Dom má automatické kúrenie a samostatnú klimatizáciu. No je možné kúriť aj veľkým centrálnym krbom v spodnej obývacej izbe s výhľadom do záhrady.

Osobné vlastníctvoViac nehnuteľnosti nájdete v aktuálnej ponuke na www.sochareality.sk

Lokácia

Fraňa Kráľa 1, Senec

Mapa

Videá

Vyhľadajte si nehnuteľnosť

Kontaktovať makléra

Nastali chyby vo Vašej požiadavke: