Zavolajte nám: +421 908 733 659

Novostavba – 4 izb. Rodinný dom s bazénom, Obec Stupava = 240 000 €

Stupava

Prehľad

Rozhloha: 168m²
Spálne: 3
Kúpelne: 3

Informácie

Novostavba – 4 izb. Rodinný dom s bazénom, Obec Stupava = 240 000 €

KONTAKT na makléra SochaReality:
Peter Socha
Mobil: 0908 733 659
email:
 socha@sochareality.sk

Celková plocha pozemku: 2229 m2

Úžitková plocha domu: 168 m2

Rozmery pozemku: 30m (šírka) x 75m (dĺžka) = 2229 m2

 

Upozornenie: Rodinný dom aj celé okolie je kompletne dokončené na 100%

Priložené videa a niektoré fotky boli robené ešte počas dokončovacích prác na RD a úprave záhrady. Preto v súčasnej dobe sa RD a záhrada nachádza v dokončenom stave, ale viac uvidíte pri osobnej obhliadke pre Vážnych záujemcov.

 

Ponúkam na predaj krásny rodinný dom postavený s kvalitných materiálov pre syna. Dom si staval majiteľ sám (stavebná firma) a preto je postavený precízne do najmenšieho detailu. Rodinný dom aj samotný pozemok nie je zaťažený žiadnymi ťarchami.

 

Popis 4izbového RD:

Rodinný dom sa nachádza na kopci s výhľadom na hrad Pajštún a panorámou na Rakúsko. Pozemok je zasadený v záhradkárskej oblasti Stupava ktorá momentálne bude pre kolaudovaná na územie obce = nový územný plán.

Samotný dom má 365° stupňový výhľad na okolité lesy, záhrady a Rakúsko. Preto je celodenne slnečný. No ste mimo otravných susedov a závistlivých pohľadov lebo dom je nad nimi.

Do domu sa vchádza hlavným vchodom s prístupového chodníka. Vchádzame tu vstupnej chodbičky určenej na topánky a kabáty. Tu sa aj nachádza WC pre návštevy a technická miestnosť (bojler).

Vstupnom chodbičkou prechádzame do ústrednej časti domu a to je veľká jedáleň s funkčným krbom a náprotivnou luxusne zariadenou kuchyňou s na mierou robeným kuchynským nábytkom. Aj s kuchyne sa dá veľkým francúzskym oknom vyjsť von k bazénu alebo náprotivnej vinnej pivničke.

S jedálne vľavo vchádzame do hosťovskej spálne s vlastnou kúpeľňou (sprchový kút) a veľkým francúzskym oknom ktorý ponúka možnosť vyjsť priamo na záhradu s výhľadom na hra Pajštún.

Jedáleň je priamo prepojená s veľkou obývačkou určenou pre posedenie veľkej návštevy. Opäť sa tu myslelo do posledného detailu a preto je tu veľké francúzske okno. V lete si otvoríte obývačku dokorán a suchou nohou vojdete do bazéna ktorý aj oddychovou zónou tvorí zadnú časť domu. V lete je bazén po celý deň osvietený slnkom, no je aj solárne ohrievaný tepelným systémom s náprotivnej vinnej pivničky. RD bol postavený pre luxusné bývanie, tak aby si ho majiteľ užíval od rána do večera po celý rok.

S jedálne vchádzame dreveným schodiskom na poschodie. Tu sa po pravej strane nachádza spálňa č.2 s vlastnou kúpeľňou + wc (rohová vaňa). Izba má rohový balkón ktorý ponúka krásny výhľad na okolité lesy a hrad Pajštún.

Naproti sa nachádza hlavná spálňa pre kráľa ktorá ponúka luxus ktorý Vás bude vždy tešiť. Samotná izba pozostáva so spálne s veľkým vstavaným šatníkom a posuvnými drevenými stenami ktoré uzatvárajú alebo otvárajú priestrannú welnes kúpeľňu s vaňo s ktorej sa môžete kochať výhľadom na panorámu. Priamo so spálne vchádzate na prepojenú veľkú balkónovú terasu. Tá je určená na večerné relaxovanie pod hviezdami s výhľadom na prírodu a bazén.

 

Popis pozemku:

Pozemok je členitý – terasovitý. V spodnej dolnej časti pozemku sa nachádza spodné parkovisko pre návštevy alebo prípadnú budúcu veľkú garáž pre viac ako 4 autá. Pozemok je rozdelený na terasovitú okrasnú záhradu a vrchnú rovinatú časť kde sa nachádza RD + vinná pivnička (párty klub), posed pre grilovanie, veľký bazén s dláždenou plážou.

 

Osobné vlastníctvo

Rád Vás osobne nehnuteľnosťou prevediem.

Celková cena  stavebného pozemku je 240 000 € vrátane kompletného servisu RK pri predaji nehnuteľnosti, prepisu na katastri a právnych služieb.

Pre klientov, ktorí kupujú nehnuteľnosť prostredníctvom HYPOTEKÁRNEHO úveru cez SochaReality UHRADÍME správny poplatok vo výške 66,- Eur pri podaní záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.
-Kompletný poradenský servis
-vypracovanie dokladov pre katastrálny úrad a banky
-zabezpečenie podkladov pre znalecký posudok, zabezpečenie znalca
-Bezplatne zabezpečujeme financovanie hypotekárnym úverom, už od 0,99% a zvýhodnené poistenie nehnuteľnosti
s výhodnými podmienkami
-katastrálny správny poplatok
-notárske poplatky

Viac nehnuteľnosti nájdete v aktuálnej ponuke na www.sochareality.sk

Lokácia

Stupava

Mapa

Videá

Vyhľadajte si nehnuteľnosť

Kontaktovať makléra

Nastali chyby vo Vašej požiadavke:

Súvisiace nehnuteľnosti

Stavebný pozemok  pre RD 5 524 m2 v obci Suchá n. Parnou = 232 000 €

Investičný stavebný pozemok  pre RD 5 524 m2 v obci Suchá n. Parnou = 232 000 € Cena za m2 = 41,99 € KONTAKT na makléra SochaReality:  Peter Socha Mobil: 0908 733 659 email: socha@sochareality.sk Pekný veľký pozemok Suchá n/Parnou – Vlčia dolina Ponúkame  na predaj veľký stavebný pozemok  v obci Suchá[…]

€232 000

Vrchný stavebný pozemok 1 689 m2 Kráľová, Modra= 148 000 €

Vrchný stavebný pozemok 1 689 m2 Kráľová, Modra= 148 000 € Cena za m2 = 87,62 €   KONTAKT na makléra SochaReality:  Peter Socha Mobil: 0908 733 659 email: socha@sochareality.sk   Rozmery pozemku: 77m (dĺžka) x 22m (šírka). Maximálna zastavanosť pozemku je 18% = 304 m2. Hlavná prístupová komunikácia patrí obci.[…]

€148 000